خدمات شهرسازان

تعداد محصولاتی که شرکت مهندسی شهرسازان مدرن در مراکز و مناطق مختلف کشور ارائه داده است:

۰
عدد نیمکت پارکی
۰
عدد پایه چراغ
۰
عدد برج نوری
۰
عدد کفپوش گرانولی
۰
عدد مجموعه بازی پلی اتیلن

قیمت مناسب

از شروع فعالیت در صنعت روشنایی و مبلمان شهری، سعی و تلاش پرسنل متعهد شرکت مهندسی شهرسازان، جلب رضایت مشتریان( مصرف کنندگان نهایی، پیمانکاران ارجمند و همکاران گرامی) با برقراری ارتباط برد – برد و مستمر بر مبنای قیمت مناسب و عادلانه بوده است. لذا در طول سالیان متمادی، به دلیل حسن توجه مخاطبان گرامی و به واسطه سیاست های اصولی قیمت گذاری، خانواده بزرگ و دوست داشتنی مشتریان ما به نزدیک ۲۰۰۰ مرکز دولتی و خصوصی رسیده است.

کیفیت بالا و ارسال سریع

استفاده از مواد اولیه مرغوب با برند های معتبر، طراحی دقیق، بهره برداری از ماشین آلات پیشرفته، ساخت و تولید مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی و نظارت مستمر واحد کنترل کیفیت بر روی مراحل تولید و در نهایت ارائه محصولات قابل بازیافت، از جمله عوامل بالا بودن سطح کیفی محصولات شرکت مهندسی شهرسازان بوده است. همچنین بسته بندی مناسب، رعایت نظم و دقت در بارگیری و سرعت در ارسال نیز، همواره در دستور کار ما میباشد.

نصب، اجرا و خدمات پس از فروش

کلیه محصولات و تولیدات شرکت مهندسی شهرسازان، همراه با یکسال گارانتی و سه سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد. تمرکز و فعالیت تیم متخصص و مجرب نصب و خدمات پس از فروش شامل: اجرای انواع فنداسیون، نصب و راه اندازی سیستم های روشنایی و تجهیرات پارکی و نیز تعمیر، تعویض قطعات و سرویس دهی دوره ای به آنها می باشد. تمامی این خدمات، پس از تماس با واحد پشتیبانی شرکت در تمامی نقاط کشور و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می پذیرد.