نیمکت

 

در مجهز سازی فضای سبز شهری، ابتدایی ترین روش برای ایجاد احساس رفاه، آرامش و راحتی استفاده از نیمکت است. در پارک ها و اماکن عمومی، طرز قرارگرفتن نیمکت ها به ترتیبی است که دسترسی به آنها آسان و ساده باشد؛ به عبارتی، در سراسر پارک و به تعداد لازم قرار داده ميشوند.

نیمکت پارکی - ساری

نیمکت پارکی – ساری

چیدمان نیمکت های پارکی:

نیمکت ها معمولا روبروی مناظر زیبا و در عین حال در نقاطی که مسیر رفت و آمد افراد نباشد، جانمایی می شوند. برای آسایش و استراحت شهروندان، نیمکت های مراکز عمومی را در نزدیكی ایستگاه ها، باجه های تلفن، مخازن زباله و شیرهای آب در نظر می گیرند. محل قرار دادن نیمکت ها در سطح شهر، عمدتأ كنار یا داخل مراکزی است که مراجعه به آنها زیاد است، به ویژه اماکنی که جهت استراحت و تفریح  مورد استفاده  قرار می گیرند.

صندلی پارکی - ساری

صندلی پارکی – ساری

فضای های باز شهری زیبا، به شهروندان این امکان را میدهد تا در کنار یکدیگر از مناظر اطراف لذت ببرند و لحظات خوشی را تجربه كنند و بدون شك با داشتن مکانی مناسب برای نشستن، احساس رضایت آنها چندین برابر می شود.

انواع نیمکت پارکی:

افراد مختلف انواع متفاوتی از نیمکت های پارکی یا فضاهای سبز را می پسندند و این گوناگونی سلیقه است كه چگونگی  طراحی نیمکت ها  را تعیین و موجب تنوع فراوان درمدل های آن می شود؛ لذا  شركت شهرسازان با توجه به شرایط متنوع جغرافیایی و آب و هوایی كشور، سلایق مختلف و فضاهای گوناگون شهری نیمكت های پاركی را به گونه ای از لحاظ تنوع در طرح، فرم و جنس تولید كرده است که امکان استفاده مطلوب از آنها در تمامی نقاط ایران میسر باشد.

نیمکت

نیمکت


بارگیری نیمکت پارکی

بارگیری نیمکت پارکی

مشخصات فنی نیمکت پارکی به صورت کلی به شرح زیر میباشد:

  • استفاده از قطعات فلزي ضخيم و مناسب
  • جوشكاری CO2
  • بتونه كاری پيش از رنگ
  • رنگ آميزی به روش الكترواستاتيک
بسته بندی نیمکت پارکی

بسته بندی نیمکت پارکی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(( شرکت شهرسازان آمادگی دارد نیمکت های پارکی را در انواع مدل های پیشنهادی تولید نماید ))