پایه دوربین ( فضای باز )

 

استفاده از دوربین و پایه دوربین در شهرهای امروزی به منظور کنترل بهتر ترافیک، کنترل و مدیریت محدودیت های ترافیکی مختلف و ارائه تصویر جهت کمک به رسیدن به قضاوت های صحیح در تصادفات، برای پلیس راهنمایی و رانندگی بسیار ضروری است.

 

دوربین ترافیکی

دوربین شهری

دوربین فضای باز

دوربین کنترل ترافیک

 

 

 

 

 

 

موارد استفاده پایه دوربین شهری:

در محیط ها و فضاهای شهری جهت نصب انواع دوربین های ترافیکی از انواع پایه دوربین استفاده میشود که بسته به محل قرارگیری دوربین و نوع دوربین شکل و فرم پایه ها مختلف و متنوع می باشند.

 

پایه دوربین ترافیکی

پایه دوربین ترافیکی

 

انواع پایه دوربین شهری:

معمولا پایه دوربین های ترافیکی از نظر نوع استقرار دوربین به دو شکل عمودی و ال مانند طراحی و تولید میشوند.

 

پایه دوربین چند وجهی

پایه دوربین چند وجهی

 

طراحی و تولید پایه دوربین ترافیکی یا شهری:

نکته ای که بسیار حائز اهمیت است، حساسیت لنز دوربین ها به تکان های ناشی از باد و لرزش های احتمالی حاصل از حرکت وسایل نقلیه و.. است که در عکس برداری و فیلم برداری میتواند منجر به تار شدن تصویر و در نهایت مبهم بودن آن شود. جهت جلوگیری از این لرزش ها، می بایست ضخامت بدنه و قطر پایه دوربین ها بیشتر و همچنین بست ها و نقاط اتصال در آنها، در مقایسه با پایه چراغ های خیابانی قوی تر و دقیق تر باشد.

 

دوربین و پایه

پایه و دوربین ترافیکی

 

 

 

 

 

 

 

 

مشخصات کلی پایه دوربین های مخصوص فضای باز:

در شرکت شهرسازان مدرن پایه دوربین های ترافیکی اغلب با بدنه چند وجهی و شکل هندسی مخروطی ( مخروط ناقص ) طراحی و ساخته می شوند. در بیشتر موارد نیز قطعات تشکیل دهنده مخروط به صورت هم پوشانی یا اورلپ به یکدیگر متصل می گردند و به اصطلاح در هم فرو می روند. البته استفاده از پایه دوربین های استوانه ای با بدنه چندوجهی هم گاهی مورد استفاده قرار می گیرند که در این موارد اتصال قطعات توسط بیس پلیت و همراه با پیچ و مهره دیده خواهد شد.

دیتیل پایه دوربین

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(( کلیه محصولات تولیدی شرکت شهرسازان مدرن همراه با یکسال گارانتی و سه سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد ))