سطل زباله مکانیزه

 

مزایای فراوان و قابلیت های بیشمار سطل زباله مكانیزه این وسیله را در اولویت فهرست ملزومات خدمات شهری و مبلمان شهری قرار داده است. بالا بردن سطح بهداشت محیط از اهم این مزایا میباشد. مجهز بودن به درب و زیر مخزنی و در نتیجه جلوگیری از نفوذ جانوران و حشرات در داخل مخزن و اطراف آن از قابلیت های چشمگیر این وسیله است.

جابه جایی راحت به دلیل داشتن چرخ، تخلیه آسان، ایمنی بالا و مكانیزه بودن؛ با حداقل دخالت مستقیم انسان از جمله امتیازات سطل زباله مکانیزه، نزد دست اندر کاران خدمات شهری میباشد. همچنین تجمیع زباله در یک نقطه از محله و عدم پراكندگی آنها جلوی درب منازل، استفاده همزمان چندین خانوار از یك مخزن مشترك، محل قرار گیری ثابت و بنابراین تسریع در جمع آوری كلی زباله های شهر و نیز كم شدن حساسیت زمانی مسئولین برای قرار دادن و دور ریزی زباله از سوی شهروندان از دیگر مواردی است که موجبات محبوبیت سطل زباله مکانیزه را در بین مردم  فراهم آورده است.

سطل زباله مکانیزه گالوانیزه - گرمی

سطل زباله مکانیزه گالوانیزه – گرمی

مدل و حجم انواع مخزن زباله مکانیزه:

شرکت مهندسی شهرسازان مدرن سطل زباله پلی اتیلن را در حجم های مختلف از 40 تا 1100 لیتری عرضه می کند و همچنین مخازن زباله گالوانیزه را در حجم های:  660، 770 و 1100 لیتری در دو مدل محدب و تخت طراحی و تولید می نماید.

سطل زباله مکانیزه گالوانیزه - اردبیل

سطل زباله مکانیزه گالوانیزه – اردبیل

 

در شرکت شهرسازان امکان نصب انواع شبرنگ، حک نام شهرداری یا دهیاری و همچنین

درج آرم و نشان مرکز، به صورت برجسته روی بدنه سطل ها وجود دارد.